מבצעים והנחותדרך היופי 
סיפור מטאפיסי על מחול, מין והארה
מחיר קטלוג: 68 ש'
מחיר אחרי הנחה: 30 ש'
128 עמ'

ב'דרך היופי' אריה י. לייב נוטל אותנו למסע אישי ואוניברסלי, ארכיטיפי, אל סוג מחול אחר - לא זה המוכתב על ידי כוריאוגרף או מסורת מקודשת אלא זה המודרך על ידי העצמי הגבוה, הנוכח תמיד כאן ועכשיו; התנועה הספונטנית, האקסטטית, הנולדת מתוך הקשבה עמוקה לאנרגיה השוטפת לאין מעצורים מן הלב אל כל איברי הגוף.
דרך דמויותיהם של הרקדנים שחר בן זמננו, ורמה, שחי לפני אלפי שנים בהודו העתיקה, נגול לפנינו מחקר רוחני מרתק על סוד ההארה והאהבה החובקת כל.


להמשך הקריאה נא ללחוץ כאן

המדריך להארה 
מסע התעוררות אל המודעות הקוסמית
מחיר קטלוג: 68 ש'
מחיר אחרי הנחה: 30 ש'
176 עמ'

ספר זה הוא קובץ רב השראה של רעיונות, עצות והתנסויות, סביב מושג ההארה. 'המדריך להארה' מזכיר לנו את הכמיהה העמוקה ביותר של נשמתנו לחזור אל 'אוקינוס האור והחיים' שאליו היא שייכת. הוא מעודד אותנו לחשוב על חיינו כעל מסע של היזכרות בעצמי האלוהי, האמיתי, שלנו - האחד המוחלט, השוכן בכל.
הארה היא מסע התעוררות אל המודעות הקוסמית - הפוטנציאל האלוהי הטמון בכל תודעה פרטית. המסר העובר דרך כל הדרכים והשיטות הרוחניות הוא אותו מסר, בין אם הוא מבוטא במושגי המיסטיקה העתיקה, החסידות, האמנות, הדת, העידן החדש, או חוויה מיסטית ספונטנית.


להמשך הקריאה נא ללחוץ כאן

עולמות מקבילים
סיפור מטאפיסי על אינסוף מציאויות חלופיות
מחיר קטלוג: 68 ש'
מחיר אחרי הנחה: 30 ש'
185 עמ'

מאמר מדעי על המוזרויות של תורת הקוונטים, פנטסיה ארכיטיפית על אורפיאוס, המשורר המיתולוגי, וידוי אישי על אהבה ומוות דרך דמותה של שחרזדה, ניתוח המסרים של סת ושל המלאך רזיאל - אכן, כל אלו, אך גם מרקם הולוגרפי, רב-השתקפויות, שבו כל שכבות התודעה האלו מחוברות זו לזו בקשרי גורל סמויים, בדרמה שמעבר לזמן - כאשר המסר המופשט קורם דמות ויוצר עלילה והשלם, כדרכו, עולה על סכום חלקיו.
בשפה שהיא לעתים משעשעת, לעתים פיוטית, לעתים אנליטית מדעית, דמויות אלו ואחרות מהדהדות אחת לתוך השניה ומעניקות משמעות חדשה, פנימית, למושגי מפתח בתורת הקוונטים ובקוסמולוגיה, כמו 'שניות גל-חלקיק', 'אנרגיית הריק', 'השפעת הצופה על התצפית', 'ריבוי עולמות' 'התפשטות היקום' ו'המפץ הגדול'.


להמשך הקריאה נא ללחוץ כאן


המדריך לעצלנים
איך להצליח בחיים בלי להתאמץ
מחיר קטלוג: 68 ש'
מחיר אחרי הנחה: 30 ש'
125 עמ'

זה לא בושה להיות עצלן, ושמעתי על הרבה עצלנים שדווקא העצלות שלהם גרמה להם להמציא את הגלגל, ועוד כל מיני המצאות נפלאות, שהפכו את החיים להרבה יותר קלים. מותר לך להיות מה שאתה ולהשאר עצלן כל החיים.


אם אתה עצלן אסור לך להתאמץ קשה. אתה צריך למצוא שיטות משלך לעשות את הדברים טוב ומהר, כך שתוכל להיפטר מהם ולנוח אחר כך. עצלנים שלומיאלים עובדים יותר קשה מאנשים חרוצים. אם אתה כבר עצלן, אתה חייב ללמוד איך להפיק הרבה יותר בפחות ופחות מאמץ.


להמשך הקריאה נא ללחוץ כאן